Starptautiskā skaistuma konkursa „Miss Scuba 2014”, kas notiek Malaizijas kūrortā Kota Kinabalu, svarīgs nolikuma punkts nosaka, ka dalībniecēm ir jāapliecina sava varēšana niršanā un konkursa žūrijā jāiesniedz starptautiskā standarta daivinga licence. Tāpēc arī Liene Larko, kura šoruden skaistuma konkursa „Miss Dimanta Foto” finālā ieguva tiesības pārstāvēt Latviju konkursā „Miss Scuba”, katru oktobra un novembra nedēļu mēroja ceļu no Rēzeknes novada Ozolaines pagasta uz Krāslavu, lai pieredzējuša instruktora vadībā mācītos nirt vēsajā Dridža ezerā.
Skaistuma konkursu stila un etiķetes buķeti Lienei pasniedza aģentūrā „Mis Latvija” , jo ar Intas Fogeles pieredzi dažādu skaistuma konkursu organizēšanā un dalībā dažādu valstu konkursu žūrijās nevar salīdzināties neviens šīs nozares entuziasts. Efektīgākos tērpus dažādām konkursa dienām un iznācieniem palīdzēja izvēlēties „Mis Latvia 2014” Lāsma Zemene, kura jau uzkrājusi pieredzi konkursā „Miss Princess of the World 2014”.
Šodien Liene jau ir ieradusies Kota Kinabalu, lai kopā ar skaistajām nirējām no Kanādas, Ķīnas, Francijas, Indonēzijas, Īrijas, Japānas, Malaizijas, Filipīnām, Singapūras, Taizemes, Lielbritānijas, ASV un Venecuēlas cīnītos par „Miss Scuba 2014” titulu. Gaidīsim labas ziņas no Malaizijas!

1

2

3

4