Lūk, ieskats konkursa aizkulisēs no mūsu pārstāves Ilzes:

“Šis konkurss ir kļuvis iespaidiem bagātākais konkurss,kurā esmu startējusi. Sākšu no sākuma , vieta kurā mēs dzīvojām bija līdzīga paradīzes nostūriem, dzīvojām bungalo mājiņās uz ūdens, kur no rīta pamostoties peld bruņurupuči , jā pat

dziedāja gailis uz salas:) kad ieraudzīju mūsu dzīves vietu burtiski no laimes gribējās spiegt. Grafiks bija loti saspringts, bija ļoti daudz jāfotografējas un jāfilmējas kā arī daudz nirām. Runājot par niršanu, jā jā atkal gribējās spiegt no laimes

zem ūdens, koraļļu skaistums, tūkstošiem krāsainu zivju, un jā haizivis, peldēju ar haizivīm, mēs bijām kā divi svešinieki, kas skatījās viens uz otru un brinījās.

Paralēli visam šim skaistumam, mēs arī loti daudz mācījāmies un runājām par okeāna aizsardzību, 3 dienas no rīta lidz vakaram tika pavadītas lekcijās.

Laiks paskrējis ļoti atri, un fināls bija klāt:) man bija liels prieks iegūt vairākus titulus Miss Talent, Miss Photogenic un iekluvu Top 5.

Es aicinu visas meitenes nebaidīties un piedalities, labāk noorganizētu konkursu ir grūti atrast, gan no Latvijas puses organizatoriem, gan Malaizijā esot:) un jūs iegūsiet neaizmirstamu piedzīvojumu!”

misscuba1 - Copy

misscuba2 - Copy

misSCUBA15 - Copy

misscuba3 - Copy

     misscuba4