Skaistuma konkursa „Miss Dimanta foto” laureāti rotā jūgendstilā veidota kaklarota

Vēlā piektdienas vakarā „Islande Hotel” telpās noslēdzās gadskārtējais “Miss Dimanta Foto” un “Miss Scuba Latvia” konkurss.  Konkursa „Miss Dimanta foto” finālā, atklātā balsojumā pirmo vietu un galveno balvu ieguva Ingrīda Troiņikova no Krāslavas. Viņa saņēma mecenāta, juveliera un dārgakmeņu eksperta Sergeja Aleksejeva jūgendstila estētikā veidoto kaklarotu no zelta, sudraba un dimantiem. Tiesības pārstāvēt Latviju dalību starptautiskā skaistuma konkursā „Miss Scuba”, kas norisināsies šī gada novembrī Kota Kinbalu, Malaizijā, ieguva žūrijas favorīte Stefānija Jančevska no Valmieras . Sociālo tīklu balsojuma Simpātiju balvu saņēma Jeļena Ivanova no Rēzeknes.

Konkurss „Miss Dimanta foto” šogad norisinājās piekto gadu, tajā piedalījās 147 dalībnieces no deviņpadsmit Latvijas pašvaldībām – Kuldīgas, Ventspils, Tukuma, Jūrmalas, Siguldas, Balviem, Daugavpils, Bauskas, Krāslavas, Liepājas, Valmieras, Jelgavas, Madonas, Ogres, Rīgas, Rēzeknes, Cēsīm, Alūksnes un Gulbenes. Finālam, pēc saņemto balsu daudzuma un žūrijas vērtējuma, tika izvirzītas desmit dalībnieces.

Skaistuma konkurss „Miss Dimanta foto” aicina sievietes apzināties sevi un nebaidīties riskēt, pieņemt izaicinājumus un uzvarēt.

1

 

2

 

3

 

4

dsc_9744

dsc_9025

dsc_9140

dsc_9613

dsc_9500

dsc_8940 dsc_8984 dsc_9152 dsc_9201 dsc_9267