26. septembrī, “Islande Hotel” tika aizvadīts jau trešais skaistuma konkurss ”Miss Dimanta Foto” fināls, kas veidots sadarbībā ar aģentūru “Mis Latvija” un Latvijas pašvaldībām.

Konkursa “Miss Dimanta Foto” finālā sevi pierādīt, iespēja tika dota desmit dalībniecēm. Konkursa atlases tika rīkotas Bauskā, Krāslavā, Liepājā, Valmierā, Jelgavā, Madonā, Ogrē, Rīgā, Rēzeknē un Gulbenē. Finālā meitenes pretendēja uz dārgakmeņu eksperta Sergeja Aleksejeva izveidoto oriģināla dizaina kaklarotu, kā arī tika izvēlēta atbilstošākā kandidāte, kas pārstāvēs Latviju starptautiskā konkursā Malaizijā „Miss Scuba”.

MISS_DIMANTA_FOTO_2014_7

Pēc speciālistu žūrijas vērtējuma, pilnībā apmaksātu dalību starptautiskā skaistuma konkursā „Miss Scuba”, kas norisināsies Malaizijā, 28. novembrī, dosies Liene Larko no Ozolaines pagasta, Rēzeknes novadā, lai godam pārstāvētu Latviju starp astoņpadsmit dalībvalstīm. Lienei drīz sāksies nopietni treniņi pie niršanas apmācībām, tas ir viens no noteikumiem, lai varētu piedalīties skaistuma konkursā Kota Kinabalu.

MISS_DIMANTA_FOTO_2014_46

Konkursa „Miss Dimanta Foto” klātesošo skatītāju atklātajā balsojumā pārliecinošāko balsu vairākumu guva Aiga Ose no Ogres, kas savā īpašumā ieguva juveliera Sergeja Aleksejeva izveidoto oriģināla dizaina kaklarotu ar dimantiem. Anna Laura Beskrovnaja no Liepājas saņēma Sergeja Aleksejeva īpašo balvu – melno opālu.

MISS_DIMANTA_FOTO_2014_1

Dalībnieces saņēma atbalstītāju balvas no Lavazza, DLV, Silvanols, Altia Latvija, šampanietis Duval Leroy, teātris „Domino” ar izrādi „Kailie brieži” un „Sex guru”.

Aģentūras “Mis Latvija” direktore Inta Fogele atzīst, ka konkurss „Miss Dimanta foto” ir veiksmīgas sadarbības pierādījums, ka sievietes no astoņpadsmit gadu vecuma gan precētas, gan neprecētas, bez profesionālās sagatavotības un neatkarīgi no sociālā stāvokļa spēj pilnvērtīgi piedalīties, un uzvarēt konkursos.

Konkursa atlases kārtās ar “Miss Dimanta Foto” dalībniecēm strādāja fotogrāfe Santa Savisko-Jēkabsone, kuras lielākais prieks un gandarījums ir bijis palīdzēt meitenēm atraisīties fotokameras priekšā: “Es jūtu visdziļāko cieņu pret katru no meitenēm, jo es zinu, cik grūti ir atraisīties un fotogrāfēties ar tādu vieglumu, kāds ir pieredzējušām modelēm.”

Foto konkurss “Miss Dimanta Foto” aicina sievietes bez pieredzes apzināties sevi, nebaidīties, pieņemt izaicinājumus un riskēt arī nākošgad.

Konkursa „Miss Dimanta Foto” izklaides programmu papildināja dziedātāja Solla-ex A Eiropa, Mini Miss World 2011 un Little Miss Planet 2013 Roberta Džesika – Larka, dziedātājs Mārtiņš Ruskis, deju studija Master of Spark, kā arī Mis un Misters Latvija 2014 konkursanti.