Konkursa „ Miss Dimanta foto 2019” un “Miss Scuba Latvia 2019” noteikumi.

 

 1. Konkurss „Miss Dimanta foto 2019” un “Miss Scuba Latvia 2019” (turpmāk tekstā Konkurss) ir skaistuma konkurss intelektuālām sievietēm, kas vecākas par18 gadiem. Konkursam ir divas galvenās balvas :
 • Juveliera pagatavota oriģināla dizaina kaklarota no zelta, sudraba un dimantiem, to saņem pretendente, kura finālā atklātā balsojumā ieguvusi visvairāk sarīkojumā klātesošās publikas balsu.
 • Apmaksāta dalība starptautiskajā skaistuma konkursā „Miss Scuba” Malaizijā, Kota Kinabalu, kuru saņem organizācijas komitejas veidotas žūrijas izvēlēta pretendente. Daivinga sertifikāts tiek uzskatīts par priekšrocību.
 1. Konkursu organizē un ikdienas vadību nodrošina speciāli izveidota Nodibinājuma Organizācijas komiteja, kurā darbojas pilnvaroti pārstāvji no nodibinājuma “Par kvalitatīvu mūžizglītību un veselīgu dzīvildzi” un reģionālās atlases vadītāji, kas kontrolē Konkursa norises likumību, izskata pretenzijas, izvērtē noteikumu ievērošanu.
 2. Konkursa atlases kārta norisinās no 01.06.2019. līdz 04.08.2019., balsošana mājas lapā par pretendentēm no 05.08.2019. līdz 14.08.2019, fināls noslēdzas ne vēlāk kā 30.09.2019.
 3. Konkurss norisinās pēc sekojošiem noteikumiem:
 1. pretendentu atlasei tiek organizētas speciālas atlases foto sesijas Rīgā, Liepājā, Kuldīgā, Bauskā, Jelgavā, Siguldā, Tukumā, Ventspilī, Valmierā, Madonā, Gulbenē, Balvos, Krāslavā, Daugavpilī, Jēkabpilī, Rēzeknes novadā un/vai citās Latvijas pilsētās un novados pēc Organizācijas komitejas apstiprināta grafika. Atlases foto sesiju norises vietas var tikt mainītas pēc Organizācijas komitejas lēmuma par to informējot konkursa mājas lapā un facebook kontā,
 2. pretendentes atlases laikā aizpilda anketu, paraksta šos noteikumus, tiek nofotografētas uz vienāda fona tērpā un vizuālajā tēlā, ko patstāvīgi izvēlējušās un izveidojušas pretendentes,
 3. Organizācijas komitejas pieaicinātam stilistam atlases kārtā ir konsultatīvas tiesības,
 4. pretendentu fotogrāfijas tiek ievietotas interneta lapā missdf.lv .Organizācijas komitejai ir tiesības neizvietot internetā fotogrāfijas, kas neatbilst konkursa noteikumiem un mērķiem.
 5. finālistu noteikšana notiek ar interneta balsojuma palīdzību interneta lapā missdf.lv ar noteikto ierobežojumu- 1balss no vienas IP adreses 24 stundu laikā.
 6. balsošana ir organizēta atlases grupās pēc atlases foto sesijas vietas,
 7. Finālam tiek izvirzītas 2 pretendentes no katra novada Kurzemes, Vidzemes, Zemgales, Latgales un Rīgas reģiona (kopā 10 finālistes):
  • viena pretendente no katra novada Vidzemes, Kurzemes, Latgales, Zemgales un Rīgas reģiona ar lielāko balsu skaitu interneta lapas missdf.lv profilā ( t.i.kopā 5 finālistes pēc interneta balsošanas rezultātiem). Balsošana noslēdzas 14.08.2019 plkst.24.00.
  • otra pretendente no katra novada un Rīgas reģiona pēc „Miss Scuba International” atlases kritērijiem un izveidotās žūrijas balsojuma rezultāta ( kopā 5 finālistes pēc žūrijas balsojuma rezultātiem)
  • Nodibinājuma organizācijas komitejai saskaņojot ar žūriju ir tiesības palielināt finālistu skaitu, ņemot vērā atlases vietu un dalībnieču skaitu.
 8. Fināla uzvarētājas noskaidro atklātā sarīkojumā, uz kuru uzaicināti pašvaldību pārstāvji no atlases vietām, konkursa sadarbības partneri un atbalstītāji, mēdiju pārstāvji, organizācijas komiteja un žūrija. Sarīkojums notiek ne vēlāk kā līdz 30.09.2019.
 9. Fināla uzvarētāju noteikšanai tiek vērtēti – dalībnieces intervija, pārstāvētā novada prezentācija, vides ekoloģijas jautājumu zināšanas, talantu izpausme un lielformāta fotogrāfija, kopējais tēls.
 1. Pretenzijas vai ierosinājumus par konkursa norisi var iesniegt rakstiski missdimantafoto@gmail.com. Tās tiks izskatītas 7 dienu laikā.
 2. Konkursa mērķis ir popularizēt veselīgu dzīvesveidu, ekoloģijas nozīmi, augstus morāles principus.
 3. Konkursā var piedalīties pretendentes, kas piekrīt konkursa noteikumiem un ir parakstījušas šos noteikumus par dalību konkursā.
 4. Organizācijas komitejai ir tiesības mainīt un precizēt konkursa noteikumus, par to informējot visas dalībnieces, lai sasniegtu konkursa mērķus.

Lejupielādēt konkursa_noteikumus pdf formātā.