11. oktobra vakarā. „Islande Hotel” notika fināls konkursam „ Miss Diamond foto” un „Miss Scuba” Latvijas atlasei, sadarbojoties spēļu klubiem „Zilais Dimants” un aģentūrai „Mis Latvija”.

Šogad konkursa atlases kārtas notika 10 reģionos – Alūksnē, Valmierā, Siguldā, Salaspilī, Tukumā, Ventspilī, Jūrmalā, Daugavpilī, Jelgavā, Rīgā. Kopā piedalījās 68 dalībnieces, par viņām nodotas 187 874 balsis. Divpadsmit finālistes piedalījās fotosesijā, ko dāvāja talantīgā fotogrāfe Santa Savisko-Jēkabsone.

Fināla uzvarētāja Agita Romanovska no Jelgavas saņēma dizainera, juveliera un dārgakmeņu speciālista Sergeja Aleksejeva jūgendstila estētikā veidoto kaklarotu ar rubīnu un dimantiem.

Agita Romanovska Jelgava 2013 dim

 

Savukārt neatkarīgā profesionāļu žūrija, aģentūras „Mis Latvia” vadītājas  Intas Fogeles  un „Mister Estonia” Villu Loonde vadībā noteica visatbilstošāko Latvijas pārstāvi starptautiskajam skaistumkonkursam „Miss Scuba”, kas notiks šī gada decembrī, Malaizijā. Šajā nominācijā uzvarēja Dita Cīrule no Alūksnes.

Miss scuba 2013 Dita Cīrule Alūks

 

„Miss Diamond foto” tituli nav tikai balvas, apsveikumi un draugu nedalīta uzmanība, bet arī pienākumi. Pienākums palīdzēt tiem, kam šobrīd ir daudz grūtāk par sevi parūpēties. Pagājušā gada konkursa laureātes Radmila Šerstova un Elīna Bembere saņēma pateicības vārdus no Latvijas Bērnu Hematoloģijas fonda Valdes priekšsēdētājas Rutas Sumarokovas par atbalstu Bērnu Klīniskās universitātes slimnīcas hematoloģijas nodaļai.

 vesture