Konkursi „Miss Dimanta foto” šogad norisinājās piekto gadu, tajā piedalījās 147 dalībnieces no deviņpadsmit Latvijas pašvaldībām – Kuldīgas, Ventspils, Tukuma, Jūrmalas, Siguldas, Balviem, Daugavpils, Bauskas, Krāslavas, Liepājas, Valmieras, Jelgavas, Madonas, Ogres, Rīgas, Rēzeknes, Cēsīm, Alūksnes un Gulbenes. Finālam, pēc saņemto balsu daudzuma un žūrijas vērtējuma, tika izvirzītas desmit dalībnieces.
Skaistuma konkurss „Miss Dimanta foto” aicina sievietes apzināties sevi un nebaidīties riskēt, pieņemt izaicinājumus un uzvarēt.
Konkursa “Miss Dimanta foto 2016” galveno balvu – jūgenda stila estētikā veidotu kaklarotu ar unikālu emaljas pārklājumu un dārgakmeņiem, pēc skatītāju balsojuma rezultātiem saņēma Ingrīda Troiņikova no Krāslavas.
Konkursu „Miss Dimanta foto 2016” un “Miss Scuba Latvia 2016” finālā tiesības pārstāvēt Latviju starptautiskā skaistuma konkursā „Miss Scuba International 2016”, kas norisināsies šī gada novembrī Kota Kinbalu, Malaizijā, ieguva žūrijas favorīte Stefānija Jančevska no Burtnieku novada.

Skaistuma konkursu vidū konkurss “Miss Scuba” (Miss Nirēja) izceļas ar ekoloģijas tēmām veltītām meistarklasēm, konkursantu praktisku darbu jūras krastu sakopšanā un patstāvīgu niršanu atklātā okeānā “peldkostīmu iznāciena” vietā. Konkursa ideja ir popularizēt ekoloģijas jautājumus publikai saistošā veidā.

 

dsc_89401dsc_9025dsc_9744